HAY Tann Lavendel Tannbørste

Tannbørste produsert av norske Jordan for HAY.

Pressebilde: HAY.

Den enkle designen av dette hverdagsobjektet vi alle omgir oss med, er designet av Andreas Engesvik. Tannbørsten har håndtak av plastikk og børste av nylon. Ny farge for sesongen er lavendel.

Jordan er spesialister på tannpleie og tannhelse, og utvikler, produserer og selger produkter som kan være problemløsere og som er av høy kvalitet.
www.jordan.no
https://andreasengesvik.no


HAY er et dansk firma startet i 2002 med en visjon om å bruke sofistikerte industrielle teknikker til å skape kontemporære produkter tilpasset det moderne hjem og liv. I samarbeid med ulike spennende designere vil HAY gi tilgjengelighet til god design av god kvalitet.

https://hay.dk/no

Relatert innhold

16.04.2026Designbase.no

De nominerte til Norske Designpriser er annonsert

15.04.2026Designbase.no

Nye forskrifter skjerper kravene til grønn markedsføring

14.04.2026Designbase.no

Sverige tilbake til Salone del Mobile

13.04.2026Designbase.no

Supertrender former fremtidens butikker

09.04.2026Antex Plast A/S

Sponseret

Danskproduserte plastkomponenter

09.04.2026Hong Kong Trade Development Council (HKTDC)

Sponseret

Home InStyle avslører markedstendenser i april 2026

07.04.2026Designbase.no

Det krever mot å bevare detaljhandelen og sentrum

06.04.2026Designbase.no

Oversett tekstilgruppe skal resirkuleres

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023