Vel blåst for Maison&Objet Paris

Til tross for omfattende transportstreiker og et usikkert økonomisk klima, fant Maison&Objet Paris-messen sted fra 19. til 23. januar på Parc des Expositions de Paris-Nord (Villepinte) og avsluttet i en veldig positiv og vennlig atmosfære.

Foto Maison & Objet.

Maison&Objet Paris avsluttet sin vintermesse med økende besøkstall, hovedsakelig som følge av et sterkt internasjonalt publikum, og bekrefter sin essensielle rolle for profesjonelle innen dekorasjon, design og livsstil.

I tillegg vil økningen implementeringen med Maison&Objets digitale strategi for å lansere nye nettbaserte tjenester bringe en omnikanal-løsning for å støtte hele dekorasjons-, design- og livsstilsfellesskapet i å vokse virksomheten i alle utviklingsstadier.

Relatert innhold

06.05.2025Designbase.no

Fargene i 2026 sier «Velkommen hjem»

05.05.2025Designbase.no

Rapport om den amerikanske interiørdesignbransjen

01.05.2025Designbase.no

CSRD suspendert

30.04.2025Designbase.no

Temu trapper opp sjarmoffensiven

29.04.2025Designbase.no

Nordiske startups tar over København

11.04.2025Designbase.no

Nye EU-regler kan åpne en digital motorvei for næringslivet

11.04.2025Designbase.no

Geberit mottar EcoVadis gullmedalje

18.03.2025Designbase.no

La teknologien jobbe for deg

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023