3daysofdesign: ELEMENTS OF NORMANN
Normann Copenhagen feirer 25-årsjubileum
Normann Copenhagen. Foto: Pia Finne
Så dag to av 3daysofdesign er i gang, først på programmet mitt var Normann Copenhagen.
For årets 3daysofdesign har de laget iELEMENTS of Normann, en utstilling som feirer Normann Copenhagens 25-årsjubileum. det innebærer et oppslukende, dyptgående blikk inn i kjerneelementene som definerer Normann Copenhagens fortid, nåtid og fremtid.
Fra kjærligheten til farger til materialene som former kolleksjoner til visjonen for fremtiden, fokuserer ELEMENTS of Normann på essensen av merkevaren gjennom syv definerende elementer: Staging, Metallic, Color, Unity, Nature, Wood og Innovation.
"Vi begynte reisen vår for 25 år siden, drevet av en felles lidenskap for dansk design, kvalitet og håndverk. For å feire dette milepælsjubileet er vi begeistret over å presentere ELEMENTS of Normann, en kunstnerisk iscenesatt, sensorisk utstilling med en blanding av våre klassiske favoritter og spennende nylanseringer Denne flerlagsreisen gjennom vår fortid, nåtid og fremtid fanger essensen av Normann Copenhagen i en atmosfærisk og inspirerende setting", sier medgründere og administrerende direktør Jan Andersen & Poul Madsen.
Foto: Pia Finne
Foto: Pia Finne
Foto: Pia Finne