Alt er marmor

Ta luksus- og hotellstemningen med deg inn i hjemmeinnredningen med den stilige og elegante serien Marble fra Mette Ditmer.

Med Marble-serien får man et variert og mangfoldig uttrykk på badet.. Foto: Mette Ditmer.

Marmor er et naturmateriale med et unikt og nyansert uttrykk, da farger og mønstre varierer fra produkt til produkt - man kan kalle det naturens eget design.

Mette Ditmers Marble-serie er svært robust med sin tyngde, og marmor er et klassisk materiale som bare blir vakrere med tiden.

Serien kommer nå i en svart/grå versjon som supplerer de tidligere fargene sand og brun. Det er også lagt til et 'tissue cover' til serien, og det finnes i alle tre fargene.

www.metteditmer.dk

-HCL

Relatert innhold

23.04.2025Witt A/S

Sponseret

iRobot lanserer Roomba® Max 705 Vac-robot + AutoEmpty™-dock

23.04.2025Designbase.no

New Works leverer nok en positiv rapport

23.04.2025Designbase.no

JYSK når målet om ansvarlig trevirke

22.04.2025Designbase.no

Ny satsing har fokus på grønn omstilling

22.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Klesvaskeriets nye venn

22.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Sommerfester - gaver som gleder

21.04.2025Designbase.no

Designing happiness

16.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Bli en del av de voksnes rekker - med et smil

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023