Keramikk for det gode liv!

Norsk og nordisk keramikk på bordet skaper varig glede.

Norway Designs satser på å skape en vakrere og smartere hverdag hvor vi omgir oss med ting av betydning. Med på initiativet er et stort utvalg keramikk og porselen fra norske og nordiske designere. Produktene varer lenge og har en historie. Pink Swirl-serien fra Anette Krogstad er en unik klassiker designet spesielt for Norway Designs. Skålene passer til frokost blandingen, suppe, små salater til fine danderte forretter. Glasuren er manuelt påført og gjør at fargespillet vil være unikt på hver enkelt del.
Koppen Kuppi fra Odd Standard er håndlagd på mikrofabrikken deres i Stavanger. Adeline Hermier har laget en skulpturell vase i porselen, Banded Sea Krait, inspirert av naturen og livet under vann. Vasene kommuniserer en skjønnhet i sin fragilitet og oppmuntrer til å ta vare på ting.

www.norwaydesigns.no

Relatert innhold

25.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Zone Denmark presenterer den ultimate nytelse: Sunday Tray

23.04.2025Witt A/S

Sponseret

iRobot lanserer Roomba® Max 705 Vac-robot + AutoEmpty™-dock

23.04.2025Designbase.no

New Works leverer nok en positiv rapport

23.04.2025Designbase.no

JYSK når målet om ansvarlig trevirke

22.04.2025Designbase.no

Ny satsing har fokus på grønn omstilling

22.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Klesvaskeriets nye venn

22.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Sommerfester - gaver som gleder

21.04.2025Designbase.no

Designing happiness

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023