Lys i hagen

Philips lanserer nå nye energieffektive LED-utelamper designet for å fungere under skiftende værforhold samtidig som de reduserer energiforbruket.

Foto: Philips.

kan tåle høye temperaturer, sollys og kraftig regn. Den robuste kvaliteten og lysstyrken gjør det mulig å nyte hagen året rundt, og LED-teknologien og de innebygde UltraEfficient solar-teknologiene bidrar til å redusere energiforbruket.

Uansett værforhold er solcellelampene designet for å opprettholde lysstyrken og tåle temperaturer fra -20 til +40 grader Celsius. De kan motstå intens sollys og UV-eksponering, samt kraftig regn og en luftfuktighet på opptil 85% uten korrosjon eller rust.

Lampene har UltraEfficient LED- eller Solar-teknologi som hjelper til med å redusere energiforbruket. Med en levetid på opptil 50 000 timer får du pålitelig og energieffektiv utendørsbelysning i hagen, på balkongen, terrassen eller oppkjørselen.

www.philips.com

-PF

Relatert innhold

23.04.2025Witt A/S

Sponseret

iRobot lanserer Roomba® Max 705 Vac-robot + AutoEmpty™-dock

23.04.2025Designbase.no

New Works leverer nok en positiv rapport

23.04.2025Designbase.no

JYSK når målet om ansvarlig trevirke

22.04.2025Designbase.no

Ny satsing har fokus på grønn omstilling

22.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Klesvaskeriets nye venn

22.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Sommerfester - gaver som gleder

21.04.2025Designbase.no

Designing happiness

16.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Bli en del av de voksnes rekker - med et smil

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023