Til de små fingre

Å kunne uttrykke seg er noe av det viktigste i verden: det gir en mulighet til å kommunisere håp og drømmer, forholde seg til andre, engasjere seg i vår tids store problemstillinger og skape forandring.
RIG-TIG lanserer en Mummi-serie for de minste for å skape en kjærlighet til å lese og skrive.
Utgangspunktet for serien er derfor alfabetet, slik det finnes i boken Mummipappas memoarer. Moomin ABC-kolleksjonen består av en kopp, en tallerken, en dyp tallerken og en drikkeflaske.
Begge platene i Moomin ABC-kolleksjonen er designet spesielt for små hender. De myke formene skal gjøre dem lette å håndtere, og den buede kanten skal også sørge for at maten holder seg på tallerkenen.
Drikkeflasken har en god størrelse for skole eller utflukter med barnehagen. Den tar ikke for mye plass i vesken og blir ikke for tung å bære. Flasken har skrukork, som er enkel å skru av og på for alle i familien, og sørger for at flasken er helt tett.
Koppene kommer i 26 versjoner, hver med sin bokstav, samt en illustrasjon av en av de morsomme karakterene fra mumienes verden. Til koppene kan det kjøpes drikketut slik at den også kan brukes av de minste barna.
www.rig-tig.com

Relatert innhold

20.01.2025F&H Group AS

Sponseret

Smak av sommer – ett glass om gangen

17.12.2024aida a/s

Sponseret

LIFE IN COLOUR Confetti utvider serien

17.12.2024aida a/s

Sponseret

En kremet og vakker nyhet i LIFE IN COLOUR

11.12.2024Designbase.no

Carlsberg går inn på borddekking

22.11.2024aida a/s

Sponseret

Slik lager du en serviett til en sløyfe

19.11.2024aida a/s

Sponseret

Confetti-partner inspirerer helt til Sør-Korea

14.11.2024Designbase.no

Mummi fyller 80 år!

16.10.2024Witt A/S

Sponseret

Nei takk til PFAS i drikkevannet

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023