Black er tilbake

Det danske designmerket aida lanserer nå en ny innfatning i den populære RAW-serien; Titanium Black.

Serien er, som navnet tilsier, i en intens sort nyanse, som spiller vakkert sammen med steintøyets livlige og rustikke uttrykk. RAW Titanium Black er tilgjengelig som tallerkener, skåler, fat, krus og kopper - og ingen er like.

Hver del blir dyppet for hånd, og skaper en unik og levende tekstur på overflaten, som minner om titanskorpen på jorden. Delene brennes deretter på høy varme for å skape den intense sorte nyansen, og slik tåler serien både oppvaskmaskin, mikrobølgeovn, fryser og stekeovn. Den nye serien byr på både runde og rektangulære tallerkener, lunsj, middag, dessert- og suppetallerkener, skåler, fat, kaffekopper og krus med og uten termo.

www.aida.dk

Relatert innhold

07.05.2025F&H Group AS

Sponseret

Genesees Dorotea-kolleksjon er klar til å kverne

06.05.2025F&H Group AS

Sponseret

Gense gjør sommerbordet vakrere

05.05.2025F&H Group AS

Sponseret

Bistro - et lite stykke Paris

29.04.2025F&H Group AS

Sponseret

EN KLASSIKER GÅR ALDRI AV MOTEN

29.04.2025Designbase.no

250 år med håndverk og design

24.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Shoku - Server vakkert og enkelt

21.04.2025F&H Group AS

Sponseret

EN KLASSIKER GÅR ALDRI AV MOTEN

16.04.2025F&H Group AS

Sponseret

Gense revitaliserer klassisk design for moderne behov

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023