JYSK reåpner modernisert butikk på Stord

Etter en omfattende modernisering, er JYSK atter en gang klare til å ønske kundene på Stord velkommen med mer inspirasjon, nytt lys og tre-lignende gulv.

District Manager Thomas Nilsson (t.v.) og Store Manager Sissel Sandstad (t.h.).

I perioden juni til august, har JYSK butikken på Stord gjennomgått en ekstensiv transformasjon i henhold til JYSK sitt nyeste butikk-konsept.

Fra 26. august kl 09.00 vil kundene møte en større og mer moderne butikk som tilbyr enda mer inspirasjon.

«Jeg gleder meg til å vise kundene våre denne fantastiske butikken. Butikken på Heiane har vært her lenge, og kundene kommer ikke til å kjenne den igjen. Vi er alle sammen stolte av å jobbe i en så fin butikk, og over å kunne presentere vareutvalget vårt på denne måten. Kundene kommer til å bli inspirert!» sier Store Manager Sissel Sandstad.

JYSK investerer 250 millioner NOK

Reåpningen av butikken på Stord er en del av en stor JYSK investering i Norge, hvor 250 millioner NOK går med på å oppgradere alle de norske butikkene til det nyeste 3.0 butikk-konseptet innen utgangen av 2024. Dette betyr at det hver andre uke til og med utgangen av 2024, enten vil åpnes eller moderniseres en ny JYSK butikk i Norge.

Det nye butikk-konseptet gjør det lettere å navigere i butikken, og å orientere seg blant det store utvalget av senger, møbler, interiør, og alt annet som skaper hygge i hjemmet.

Det nye lyset og tre-lignende gulvet i den moderniserte JYSK butikken på Stord skaper en komfortabel og avslappende handleopplevelse.

«JYSK tilbyr kvalitetsprodukter til lave priser, og hos oss finner du alltid et godt tilbud. Det nye butikk-konseptet vårt gjør at du ved å besøke butikken, får inspirasjon til hvordan du kan dekorere og fornye alle rom i hjemmet ditt. JYSK har et bredt sortiment som passer alle forskjellige behov,» sier District Manager Thomas Nilsson.

JYSK åpnet sin første butikk i Norge i 1988, og har i dag 102 butikker i landet.

Relatert innhold

04.03.2025Global Design Partner

Sponseret

Din drøm, vår lidenskap

26.02.2025Designbase.no

Svekker AI ansattes evne til å tenke kritisk?

24.02.2025Designbase.no

Droppery introduserer Droppery Markets

06.02.2025Designbase.no

Rekordhøye konkursrater i Sverige – men danskene kan glede seg

04.02.2025Designbase.no

Husk menneskelig dømmekraft

28.01.2025Designbase.no

Royal Copenhagen i kreativt samarbeid med HM Dronning Margrethe

18.12.2024Designbase.no

De potensielle cybersikkerhetstruslene i 2025

17.12.2024Designbase.no

Svanemerket tildeler Svanemerket 2023 til Høie

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023